B2B MAGAZÍN O ÚKLIDU A PRO ÚKLID

Oborový adresář

Spolupracujeme

Úklidová technika a úklidové vozíky pro zdravotnické provozy

úklidový vozík

Provoz ve zdravotnických zařízeních, nemocnicích a ambulancích má z důvodu ochrany zdraví pacientů, zdravotnického personálu a návštěv pacientů vysoké nároky na dezinfekci. Tento ochranný princip je zcela oprávněný, logický a nutný. Díky používání dezinfekčních prostředků je sníženo riziko přenosu infekce z pacientů na lékařský personál a je do určité míry zamezeno výskytu infekcí.

Při boji s infekcí a především při realizaci preventivních opatření proti výskytu infekce je využíváno široké spektrum druhů a typů dezinfekce. Například plošná dezinfekce slouží k vytírání podlah a otírání dlažeb, obložení, stolů či nábytku. Při dezinfekci ploch se hojně využívá tzv. dvoufunkční desinfekce, která zajišťuje umytí povrchu i jeho dezinfekci, a to díky povrchově aktivním látkám (tenzidům).

Existují i další typy dezinfekcí, jako jsou speciální dezinfekce pro lékařské přístroje, otevřené rány pacientů, antiseptická mýdla, různé postřikové dezinfekce, dezinfekce nemocničního  prádla, nádobí, odpadů, rukou, atd. O všech možných typech dezinfekcí se můžete dočíst na odborném portálu Dezinfekce.sk.

Úklid a dezinfekce jsou pilíře ochrany zdraví!

K zamezení výskytu a přenosu infekcí v nemocnicích a dalších zdravotnických provozech je nutné dodržovat principy hygieny a při pravidelném úklidu používat účinné mycí a dezinfekční prostředky.

Pro snadný a efektivní úklid se ve zdravotnictví využívá speciální úklidová technika, například úklidové vozíky, které pomáhají jednak převážet různé mycí a dezinfekční prostředky, ale také obsahují užitečné funkční prvky jako jsou vícekomorové kbelíky, filtrace vody nebo ždímače.

Dobrým řešením pro úklid v nemocnici je bezpečnostní úklidový vozík HIGH SECURITY, který byl vyroben speciálně pro nemocnice a další zdravotnická zařízení a odpovídá vysokým požadavkům na hygienu a bezpečnost. Bezpečnostní úklidový vozík obsahuje zamykatelná dvířka, zajišťovací bezpečnostní poklop, kryt na odpadky, vpředu i vzadu má gumové úchyty na násady a pomůcky. Konstrukce vozíku je vysoce stabilní, vyrobená z nerezu, hliníku a pevného plastu, a dobře se udržuje.

Snadné řešení na míru

Typů zdravotnické úklidové techniky a dezinfekčních prostředků je mnoho. Pokud potřebujete poradit s výběrem vhodné dezinfekce anebo potřebujete šikovný, praktický úklidový vozík, mop, rukavice nebo utěrky na úklid, doporučujeme vám využít služby firmy KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. Společnost kromě prodeje zdravotnické techniky a francouzských dezinfekčních prostředků v e-shopu www.szo.cz zajišťuje také revize a opravy lékařských přístrojů.

QUARTAL MEDIA informuje

Ke konci roku 2012 bylo ukončeno vydávání tištěného čtvrtletníku FUNERAL QUARTAL, který se věnoval problematice pohřebnictví.
Oborový B2B magazín ÚKLID+ČIŠTĚNÍ vychází v tištěné podobě již osmým rokem. Můžete si jej přečíst i v elektronické verzi, která je zdarma k dispozici na portálu floowie.com
V loňském roce bylo zastaveno vydávání elektronické verze dvouměsíčníku s názevem ÚKLID+ [INFO]. Všechna vydaná čísla jsou dostupná v našem archivu a na portálu floowie.com

Aktuální elektronická verze magazínu ÚKLID+ČIŠTĚNÍ

Magazín ÚKLID+ČIŠTĚNÍ v plnohodnotné elektronické verzi pro PC, Mac, Android a iOS

Kompletní archiv všech dosud vydaných čísel najdete volně přístupný zde

Doporučujeme

 

UKLIDPLUS.CZ je internetový portál magazínu ÚKLID+ČIŠTĚNÍ, který vychází jako dvouměsíčník ve Vydavatelství MAC, spol. s r.o.,
redakce oborových časopisů QUARTAL MEDIA.

Adresa redakce: Na Spojce 968/7, 101 00 Praha 10 - Vršovice.

Tel. +420 226 218 862, fax: +420 226 218 865, e-mail: redakce@uklidplus.cz, www.uklidplus.cz