B2B MAGAZÍN O ÚKLIDU A PRO ÚKLID

Oborový adresář

Spolupracujeme

První expozice Facility Meeting Point

Ing. Ondřej Štrup. Foto: archiv redakce

První expozice Facility Meeting Point, která byla součástí veletrhu FOR OFFICE konaného na PVA Letňany, se uskutečnila ve dnech 17. – 20. března 2011. Jejím spoluorganizátorem a odborným garantem byl FM Institute.

Jak v tištěné verzi magazínu Úklid + čištění informuje Petra Gütterová, šlo o první, v tomto směru unikátní projekt, kdy návštěvníci veletrhu mohli na jednom místě získat veškeré informace o Facility managementu, seznámit se se zástupci české pobočky asociace facility manažerů IFMA CZ a společnostmi, která nabízejí služby spadající právě do Facility managementu.

Odborným garantem expozice se stala česká pobočka asociace facility manažerů IFMA CZ, která na expozici představila slovy kandidujícího prezidenta Ing. Ondřeje Štrupa prezentaci s názvem Druhá dekáta Facility Managementu v ČR.

Pokud vás zajímají bližší informace o účastnících a také o hlavních bodech prezentace, přečtěte si letošní druhé číslo magazínu Úklid + čištění, které vychází už 30. dubna.

-pvd-


QUARTAL MEDIA informuje

Ke konci roku 2012 bylo ukončeno vydávání tištěného čtvrtletníku FUNERAL QUARTAL, který se věnoval problematice pohřebnictví.
Oborový B2B magazín ÚKLID+ČIŠTĚNÍ vychází v tištěné podobě již osmým rokem. Můžete si jej přečíst i v elektronické verzi, která je zdarma k dispozici na portálu floowie.com
V loňském roce bylo zastaveno vydávání elektronické verze dvouměsíčníku s názevem ÚKLID+ [INFO]. Všechna vydaná čísla jsou dostupná v našem archivu a na portálu floowie.com

Aktuální elektronická verze magazínu ÚKLID+ČIŠTĚNÍ

Magazín ÚKLID+ČIŠTĚNÍ v plnohodnotné elektronické verzi pro PC, Mac, Android a iOS

Kompletní archiv všech dosud vydaných čísel najdete volně přístupný zde

Doporučujeme

 

UKLIDPLUS.CZ je internetový portál magazínu ÚKLID+ČIŠTĚNÍ, který vychází jako dvouměsíčník ve Vydavatelství MAC, spol. s r.o.,
redakce oborových časopisů QUARTAL MEDIA.

Adresa redakce: Na Spojce 968/7, 101 00 Praha 10 - Vršovice.

Tel. +420 226 218 862, fax: +420 226 218 865, e-mail: redakce@uklidplus.cz, www.uklidplus.cz