B2B MAGAZÍN O ÚKLIDU A PRO ÚKLID

Oborový adresář

Spolupracujeme

Přípravy 6. ročníku veletrhu FOR WASTE & CLEANING v plném proudu!


6. mezinárodní veletrh nakládání s odpady, recyklace, průmyslové a komunální ekologie, úklidu a čištění FOR WASTE & CLEANING představuje ideální jarní termín 3. až 5. května 2011, místo konání v hlavním městě Praze, 3 dny osobních kontaktů a nové obchodní příležitosti.
Specializovaný veletrh je jedinečným prostorem pro prezentaci čisticí a úklidové techniky, strojů, zařízení, prostředků, pomůcek, technologií, novinek a inovačních trendů. Cílem je vytvořit komplexní platformu pro řešení problematiky v jednotlivých odvětvích. Výhodou je souběžné konání specializovaných veletrhů FOR SURFACE (povrchové úpravy a finální technologie) a FOR INDUSTRY (strojírenské technologie). Tyto jarní veletrhy v Praze jsou pro vystavovatele velice zajímavé a také jediné ve Středočeském kraji. Pražský veletržní areál Letňany představuje místo pro odborné komunikace úzce navazujících oborů, doprovodné programy na aktuální témata, předvádění moderní trendů, zajímavé informace ze světa průmyslu a technologické spolupráce.
Součástí veletrhů jsou i praktické ukázky firem na vyhrazené předváděcí ploše z oboru manipulace, dopravy, skladování, průmyslového balení, čisticích zařízení apod. Novinkou je také společná expozice SVĚT KONTAKTŮ, kde mohou firmy za min. nákladů nabízet a poptávat pracovní příležitosti, výrobu, technologie, subdodávky, služby, kooperace i volné výrobní kapacity.
Myslíte na budoucnost? Veletržní správa ABF, a.s. Vám nabízí řešení. Nenechte si ujít cenové nabídky na míru a zvýhodněné vybavené typové expozice. Využijte konzultaci s manažerem veletrhu přímo u Vás ve firmě, návrh prezentace dle Vašich individuálních potřeb, zápis v katalogu v ceně registračního poplatku, neomezený počet vstupenek pro Vaše klienty zdarma a propagaci v rámci reklamní kampaně veletrhu.

Speciální akce pro inzerenty a čtenáře magazínu ÚKLID+ČIŠTĚNÍ. Chcete získat slevu 30 % na výstavní plochu v cenách 2. uzávěrky veletrhu FOR WASTE & CLEANING 2011? Platí pro firmy, které ještě na veletrhu nevystavovaly. Stačí zaslat odpověď na následující otázku na e-mail manažerky veletrhu: fibichova@abf.cz do 11. března 2011. Jakého znáte mediálního partnera a jakého odborného garanta veletrhu FOR WASTE & CLEANING 2011? 


Neváhejte kontaktovat veletržní správu ABF, a.s.:
Ing. Regina Fibichová, manažerka veletrhu
mob.: 603 385 666, tel.: 225 291 265
www.forwastecleaning.cz

QUARTAL MEDIA informuje

Ke konci roku 2012 bylo ukončeno vydávání tištěného čtvrtletníku FUNERAL QUARTAL, který se věnoval problematice pohřebnictví.
Oborový B2B magazín ÚKLID+ČIŠTĚNÍ vychází v tištěné podobě již osmým rokem. Můžete si jej přečíst i v elektronické verzi, která je zdarma k dispozici na portálu floowie.com
V loňském roce bylo zastaveno vydávání elektronické verze dvouměsíčníku s názevem ÚKLID+ [INFO]. Všechna vydaná čísla jsou dostupná v našem archivu a na portálu floowie.com

Aktuální elektronická verze magazínu ÚKLID+ČIŠTĚNÍ

Magazín ÚKLID+ČIŠTĚNÍ v plnohodnotné elektronické verzi pro PC, Mac, Android a iOS

Kompletní archiv všech dosud vydaných čísel najdete volně přístupný zde

Doporučujeme

 

UKLIDPLUS.CZ je internetový portál magazínu ÚKLID+ČIŠTĚNÍ, který vychází jako dvouměsíčník ve Vydavatelství MAC, spol. s r.o.,
redakce oborových časopisů QUARTAL MEDIA.

Adresa redakce: Na Spojce 968/7, 101 00 Praha 10 - Vršovice.

Tel. +420 226 218 862, fax: +420 226 218 865, e-mail: redakce@uklidplus.cz, www.uklidplus.cz