B2B MAGAZÍN O ÚKLIDU A PRO ÚKLID

Oborový adresář

Spolupracujeme

Ohlédnutí za veletrhem FOR WASTE & CLEANING

Trojice odborných veletrhů FOR INDUSTRY, FOR SURFACE a FOR WASTE & CLEANING proběhla od 3. do 5. května letošního roku v Pražském veletržním areálu Letňany. Magazín ÚKLID+ČIŠTĚNÍ byl jedním z mediálních partnerů veletrhu FOR WASTE & CLEANING. V jeho tištěné podobě najdete podrobné ohlédnutí za touto zajímavou akcí.

V dopoledních hodinách prvního dne konání zahájili veletrhy významní hosté v čele s náměstkem ministra průmyslu a obchodu ČR Ing. Jiřím Jirkou. Po skončení oficiální části zahájení si všichni pozvaní jednotlivé veletrhy společně prošli a prohlédli jednotlivé expozice.

Ve stejný den se konalo společenské setkání vystavovatelů, na kterém byli mimo jiné vyhlášeni vítězové soutěží TOP EXPO a GRAND PRIX.
Výsledky soutěží TOP EXPO a GRAND PRIX FOR WASTE & CLEANING 2011
První den konání veletrhu FOR WASTE & CLEANING proběhlo slavnostní setkání vystavovatelů, na kterém byly oznámeny výsledky soutěží TOP EXPO a GRAND PRIX FOR WASTE & CLEANING 2011.

Cena TOP EXPO, v soutěžní kategorii Architektonické a estetické ztvárnění expozice, byla udělena společnosti RITTAL CZECH. Porota tuto expozici vyhodnotila jako nejpůsobivější na veletrhu. Další předávanou cenou byla Cena ABF za designové zpracování expozice, kterou získala společnost EKOLAMP s.r.o. Obě tyto ceny byly předány v rámci všech tří souběžně probíhajících veletrhů – FOR INDUSTRY, FOR SURFACE i FOR WASTE & CLEANING.

Ocenění GRAND PRIX veletrhu FOR WASTE & CLEANING 2011 si odnesly společnosti REFLEX ZLÍN, spol. s r.o., za čtyřhrannou sklolaminátovou nádobu na sběr tříděného komunálního odpadu a NEOVISION, s.r.o., za JETTY – robota pro čištění a inspekci vzduchotechnického potrubí.

Bližší podrobnosti najdete v magazínu Úklid + čištění, jehož letošní 3. číslo vyjde už 15. června.

-vhl, pvd-QUARTAL MEDIA informuje

Ke konci roku 2012 bylo ukončeno vydávání tištěného čtvrtletníku FUNERAL QUARTAL, který se věnoval problematice pohřebnictví.
Oborový B2B magazín ÚKLID+ČIŠTĚNÍ vychází v tištěné podobě již osmým rokem. Můžete si jej přečíst i v elektronické verzi, která je zdarma k dispozici na portálu floowie.com
V loňském roce bylo zastaveno vydávání elektronické verze dvouměsíčníku s názevem ÚKLID+ [INFO]. Všechna vydaná čísla jsou dostupná v našem archivu a na portálu floowie.com

Aktuální elektronická verze magazínu ÚKLID+ČIŠTĚNÍ

Magazín ÚKLID+ČIŠTĚNÍ v plnohodnotné elektronické verzi pro PC, Mac, Android a iOS

Kompletní archiv všech dosud vydaných čísel najdete volně přístupný zde

Doporučujeme

 

UKLIDPLUS.CZ je internetový portál magazínu ÚKLID+ČIŠTĚNÍ, který vychází jako dvouměsíčník ve Vydavatelství MAC, spol. s r.o.,
redakce oborových časopisů QUARTAL MEDIA.

Adresa redakce: Na Spojce 968/7, 101 00 Praha 10 - Vršovice.

Tel. +420 226 218 862, fax: +420 226 218 865, e-mail: redakce@uklidplus.cz, www.uklidplus.cz