B2B MAGAZÍN O ÚKLIDU A PRO ÚKLID

Oborový adresář

Spolupracujeme

Editorial

Motto:

„Profesionální úklid - luxus dostupný všem“

UKLÍZÍME VŠICHNI! Tak jednoduše se dá vyjádřit hlavní motiv vzniku magazínu ÚKLID+ČIŠTĚNÍ, který Vydavatelství MAC, spol. s r.o. vydává ve své redakci oborových časopisů.

Oklidový obor patří k podceňovaným popelkám, ve skutečnosti představuje svým objemem významnou část ekonomiky. V současné době existuje na trhu jen jediný oborový magazín zaměřený na úklid a s ním i na další související obory, které s úklidem spojuje snaha zajistit čisté a hygienicky vyhovující prostředí - , jako je DDD (dezinfekce, dezinsekce a deratizace) či prádelenství. Jde o časopis jménem ÚKLID+ČIŠTĚNÍ, který vychází vždy jednou za dva měsíce a kromě aktualit z oboru a odborných článků o tématech, která zajímají úklidové profesionály, jejich dodavatele či příjemce jejich služeb přináší i zajímavé reportáže z méně známých oblastí úklidu či rozhovory se zajímavými osobnostmi z této branže.
Za dobu, co oborový magazín ÚKLID+ČIŠTĚNÍ vychází, se stal spojovacím můstkem mezi těmi, kteří na jedné straně na profesionální úrovni úklid, praní a čištění vykonávají, materiálně zabezpečují a zprostředkovávají, a na straně druhé těmi, kteří jejich služby využívají. Naší snahou je přinášet profesionálům z úklidové a prádelenské branže zajímavé informace o jejich oboru, které jinde nenajdou, ve formě, která se jim bude dobře číst. Zároveň chceme být i rádcem pro ty, kdo služby profesionálů v oblasti úklidu využívají.
Informace pro úklidové profesionály, jejich dodavatele, ale i jejich zákazníky přinášéíme i na webu uklidplus.cz. V současné době pracujeme na rozvoji webu a jeho přeměně na informační portál pro všechny, kdo se úklidem zabývají – ať už coby profesionální poskytovatelé úklidových služeb a jejich dodavatelé či zákazníci, nebo kdokoli, kdo si uklízí u sebe doma a přemýšlí, jak zvládnout záludnosti domácího úklidu. Chystáme i vlastní studie a průzkumy z oblasti trhu úklidových služeb či prádelenství. O všech zaváděných změnách vás budeme průběžně informovat jak na webu a v časopise, tak prostřednictvím našich pravidelných newsletterů.
Budeme rádi i za jakékoli informace z dění v úklidovém oboru od vás – pokud se ve vaší úklidové firmě dějí věci, o kterých byste chtěli dát vědět světu (mění se vedení, získali jste významného klienta, expandujete do dalšího regionu...), dejte nám vědět. Stejně tak pokud vás v ščasopise nebo na webu zaujme nějaký článek a budete nás chtít pochválit – nebo nám vynadat – nebo budete mít tip na téma z oblasti úklidu či prádelenství, o kterém byste se rádi dočetli více, neváhejte a pište na adresu peterka@vydamac.cz.

šéfredaktor

Roman Peterka

QUARTAL MEDIA informuje

Ke konci roku 2012 bylo ukončeno vydávání tištěného čtvrtletníku FUNERAL QUARTAL, který se věnoval problematice pohřebnictví.
Oborový B2B magazín ÚKLID+ČIŠTĚNÍ vychází v tištěné podobě již osmým rokem. Můžete si jej přečíst i v elektronické verzi, která je zdarma k dispozici na portálu floowie.com
V loňském roce bylo zastaveno vydávání elektronické verze dvouměsíčníku s názevem ÚKLID+ [INFO]. Všechna vydaná čísla jsou dostupná v našem archivu a na portálu floowie.com

Aktuální elektronická verze magazínu ÚKLID+ČIŠTĚNÍ

Magazín ÚKLID+ČIŠTĚNÍ v plnohodnotné elektronické verzi pro PC, Mac, Android a iOS

Kompletní archiv všech dosud vydaných čísel najdete volně přístupný zde

Doporučujeme

 

UKLIDPLUS.CZ je internetový portál magazínu ÚKLID+ČIŠTĚNÍ, který vychází jako dvouměsíčník ve Vydavatelství MAC, spol. s r.o.,
redakce oborových časopisů QUARTAL MEDIA.

Adresa redakce: Na Spojce 968/7, 101 00 Praha 10 - Vršovice.

Tel. +420 226 218 862, fax: +420 226 218 865, e-mail: redakce@uklidplus.cz, www.uklidplus.cz