B2B MAGAZÍN O ÚKLIDU A PRO ÚKLID

Oborový adresář

Spolupracujeme

ÚKLID+ČIŠTĚNÍ 2/2016

Vyšlo 17. 6. 2016

Vážení čtenáři, vyšlo druhé číslo B2B magazínu ÚKLID+ČIŠTĚNÍ v roce 2016. Od roku 2015 vychází magazín v tištěné a elektronické podobě jako čtvrtletník. Přinášíme Vám malou upoutávku jeho obsahu.

Krátce z obsahu

 

Recepty na úspěch v úklidovém byznysu: Jak sehnat zákazníky – a jak si je udržet
Trh s úklidovými službami je vysoce konkurenční. Potenciálních zákazníků pro tento typ služeb je sice dost – uklízet se musí všude. Z velké míry je však trh dnes nasycen a sehnat zakázky není rozhodně jednoduché. Navíc je tu obrovský tlak na co nejnižší cenu. Jak najít zákazníka? Jak ho získat a jak si ho udržet? Co rozhoduje o úspěchu v úklidovém byznysu?

Koupaliště už se chystají na sezónu
Léto se pomalu, ale jistě hlásí ke slovu a koupaliště se už chystají na nápor návštěvníků. A s ním také na nutnost údržby. Pro plavecké bazény, které fungují jako veřejná koupaliště, platí poněkud přísnější nároky na údržbu vody, než pro bazén doma na zahradě. Co všechno obnáší péče o koupaliště? A jak zajistit křišťálově čistou vodu za každých okolností?

Prádlo na leasing
Komplexní pronájem prádla či oděvů, kdy je prádlo v majetku prádelny a zákazník platí za jeho využívání, je služba, která si získává stále větší oblibu. Zákazníci si na ji ale stále ještě zvykají. Jaké jsou výhody a nevýhody prádla „na leasing“?

Deratizace v restauracích: Hlavně profesionálně
Koncem května zavřela Státní zemědělská a potravinářská inspekce trojici restaurací v tržnici SAPA. Nedostatků byla celá řada, asi nejvíce ale inspektory „dostalo“, když v jendé z restaurací narazili na právě probíhající deratizaci za provozu. Deratizátoři přímo před inspektory aplikovali postřik proti škůdcům, a to hned vedle nebalených potravin. Jak na deratizaci ve stravovacích provozech?

QUARTAL MEDIA informuje

Ke konci roku 2012 bylo ukončeno vydávání tištěného čtvrtletníku FUNERAL QUARTAL, který se věnoval problematice pohřebnictví.
Oborový B2B magazín ÚKLID+ČIŠTĚNÍ vychází v tištěné podobě již osmým rokem. Můžete si jej přečíst i v elektronické verzi, která je zdarma k dispozici na portálu floowie.com
V loňském roce bylo zastaveno vydávání elektronické verze dvouměsíčníku s názevem ÚKLID+ [INFO]. Všechna vydaná čísla jsou dostupná v našem archivu a na portálu floowie.com

Aktuální elektronická verze magazínu ÚKLID+ČIŠTĚNÍ

Magazín ÚKLID+ČIŠTĚNÍ v plnohodnotné elektronické verzi pro PC, Mac, Android a iOS

Kompletní archiv všech dosud vydaných čísel najdete volně přístupný zde

Doporučujeme

 

UKLIDPLUS.CZ je internetový portál magazínu ÚKLID+ČIŠTĚNÍ, který vychází jako dvouměsíčník ve Vydavatelství MAC, spol. s r.o.,
redakce oborových časopisů QUARTAL MEDIA.

Adresa redakce: Na Spojce 968/7, 101 00 Praha 10 - Vršovice.

Tel. +420 226 218 862, fax: +420 226 218 865, e-mail: redakce@uklidplus.cz, www.uklidplus.cz